Oda’s leuk! (3-8) – interactieve muziektheater voorstelling
Muziek

In deze vrolijke en interactieve muziektheater voorstelling maken leerlingen kennis met Oda: de blinde Schotse koningsdochter kreeg haar zicht terug bij het graf van Sint Lambertus. Ze vluchtte uit Schotland en uiteindelijk kwam ze terecht in Rode (Sint-Oedenrode). Met livemuziek (o.a. doedelzak, viool, orgel) en een professionele verteller/acteur wordt Oda’s levensverhaal tot leven gebracht.

De leerlingen luisteren, kijken, zingen en doen actief mee met opdrachten. Zo ontdekken zij op een aansprekende manier het erfgoed van hun eigen dorp.

Hier werk je aan bij 'Oda's leuk!'
Identiteit, erfgoed, luisteren naar je gevoel en je eigen keuzes durven maken, denk- en handelswijzen.
Muziek brengt de geschiedenis van Sint-Oedenrode tot leven. Waar komt de naam van het dorp eigenlijk vandaan? Het is mooi om het verhaal van Oda op een muzikale en speelse manier met de leerlingen te delen, zodat zij hun erfgoed leren kennen en waarderen.

Praktisch
Let op:
één voorstelling per school. Neem je deel aan de voorstelling dan kies je één moment voor al jullie groepen. Heeft er al een andere school geboekt dan kies je een voorstelling op een andere datum.


Beoordeeld met een 7.3 Bekijk de reviews
Ontwikkeld voor Groep 3, Groep 4, Groep 5, Groep 6, Groep 7, Groep 8
Rol leerlingen Receptief
Maximaal aantal deelnemers 250
Kosten U dient ingelogd te zijn om de kosten in te zien.
Locatie Sint-Martinuskerk, Kerkplein 47A in Sint-Oedenrode.
Tijdsinvestering Voorstelling: ca. 40 minuten.
Benodigde materialen Stevig papier A4, houten stokjes en lijm voor het maken van een ekster die in de voorstelling gebruikt wordt.
(Rij-)ouders / verzorgers mogen de activiteit bijwonen.
Aanbieder Cultuurkade